Čištění kůže

Kožený nábytek patří k luxusnímu vybavení, které esteticky pozvedne každou místnost. Aby si svou krásu uchoval, je mu však třeba věnovat náležitou péči, jinak postupně ztrácí barvu, vláčnost, vysušuje se a praská. Navíc kůži nesvědčí voda a každý druh kůže je potřeba čistit speciálními přípravky určenými přímo pro něj.

Naši odborníci kůži dokonale vyčistí suchou pěnou, ručními kartáčky a bavlněnými utěrkami. Dostanou se i do těch nejnepřístupnějších zákoutí a spolu s nečistotou odstraní také plísně, roztoče i pach například z potu či cigaret, a docílí dokonalé čistoty

Ošetřování kůže a oprava prasklin

Kůži však nestačí pouze vyčistit – důkladným čištěním se zbaví přirozené ochranné vrstvy a je proto třeba ji také ošetřit a impregnovat. To provádíme speciálními prostředky, které kůži opět dodají ochranné látky, jež ji udrží dlouho vláčnou a odpuzují vodu i prach. Pokud je kůže poškozená, opravíme i praskliny či protrženou kůži, čímž nábytku navrátíme atraktivní vzhled. Jsme přesvědčeni, že naše péče prospěje i nábytku ve vaší domácnosti!

Kliknutím na tento odkaz si můžete čištění kůže objednat.