Čištění nábytku

Čalouněný nábytek patří k nejzatěžovanějšímu nábytku v celém domě či bytě – ať už se jedná o sedací soupravu v obývacím pokoji, posezení v kuchyni nebo židle v dětském pokoji či pracovně, bez výjimky jde o nábytek, který používáme denně, a musíme se o něj tedy náležitě starat. Nejen, že do něj napadá množství drobných nečistot jako je prach, drobečky a podobně, ale brzy jsou na něm také znát ta nejopotřebovanější místa, která mu výrazně ubírají na kráse.

Profesionálním čištěním nábytku vám pomůžeme všechny tyto problémy vyřešit – efektivní čisticí technologií se dostaneme i do těžko přístupných míst a rohů, zbavíme nábytek nečistot, prachu a bakterií a současně také obnovíme jeho vzhled tak, že i silně namáhaná místa budou zase vypadat jako nová.

Čím nábytek čistíme?

Účinnými parními extraktory, které patří k nejlepším v ČR, šetrně proniknou až do hloubky vláken a pečlivě je zbaví všech nečistot, a ekologicky nezávadnými čisticími prostředky značek James a Prochem. Na vaše přání pak můžeme použít čisticí prostředky neobsahující mýdlo nebo další speciální prostředky dle požadavků.

Kliknutím na tento odkaz si můžete čištění nábytku objednat.