Čištění kůže pro firmy

Kožený nábytek dodá vaší zasedací místnosti či kanceláři vždy punc luxusu a pohodlí – a čím lépe se o něj budete starat, tím déle vám v reprezentativním stavu vydrží. Čištění kůže však patří mezi komplikovanější procesy a neodborným zákrokem (zejména čištěním vodou) jí můžete spíš uškodit než prospět.

Kůži profesionálně ošetříme a opravíme

Naše společnost se specializuje na čištění kůže, které ji nejenom zbaví nečistot, ale také dokonale ošetří. Hloubkové čištění provádíme speciálními přípravky vybranými podle úpravy kůže vašeho nábytku (jiné přípravky použijeme na přírodní kůži, jiné na lakovanou, broušenou a tak dále) a dáme si záležet, abychom dokonale rozpustili i hluboko zažrané nečistoty, alergeny a pachy.

Protože čistěním se kůže zbaví nejen nežádoucích nečistot, ale také přirozené ochranné vrstvy, je třeba ji obnovit. To zajistíme speciálními prostředky, které kůži naimpregnují, dodají jí ochranné látky a výrazně prodlouží její životnost, takže neztrácí vláčnost, nevysušuje se a nepraská. Opravíme samozřejmě také poškozená místa a praskliny, takže váš kožený nábytek bude zase vypadat jako nový. Přesvědčte se sami!

Kliknutím na tento odkaz si můžete čištění kůže objednat.